یه ساعت 4 میلیونی گرفتم.کلی لباس قشنگ گرفتم.اتکولون داوینچی گرفتم.ب عشق تو

میخواستم بیام خونتون رودر رو با خودت و خانوادت حرف بزنم.

هرشبم شده کابوس اینکه داری ماله کسه دیگه ای میشی.کابوسه اینکه کسه دیگه ای بهت پیام میده.کسه دیگه ای دستتو میگیره

بابات گفتم همه اینهاروبابات قبول نکرد اومدنمو گفت فقط با پدرت باید بیای.پدرم هم نمیاد.از یه طرف هم بابات گفت دخترم نمیخادت اگه میخواست من به نظرش احترام میزاشتم.از یه طرف هم قضیه مریضیت رو بابات هی میگه.

دیگه خسته شدم.بدون تو نمیکشم.وجودم آتیش میگیره وقتی به این فکر میکنم که منو نمیخای.

یادته اونهمه قول؟

یادته اونهمه عشق؟

یادته تاقت یه لحضه ناراحتیمو نداشتی؟

یادته چقد خوشحال بودی بخاطر عشقمون.عشق ما همه چیزمون بود.چجوری همه چیز رو از منو خودت گرفتی؟ شاید به این نتیجه رسیدی که من برات کم بودمناراحت

همه ی لحضات زندگیم شده بغض.همه ی خوابم شده کابوس.

باید بسوزمو بسازممن فقط زنده میمونمزندگی نمیکنم.به هیچ دختری جز تو نمیتونم فکر کنم.هیچوقتتنهای تنها میمونم.

میسوزماشک میریزم.هرلحضهروز و شب.

واسه خنده هایی که همه دنیام بود اما سهم یکی دیگه میشه

واسه دستایی که مال من بود اما تنهام گذاشت

اما من منتظرت میمونمشاید یه روزی بخوای برگردی به عشقمون.بدون که تا ابد درقلبم به روت بازه.چون تو این قلب  فقط جای توعه.فقط با یه جمله دوستت دارمت دنیارو زیرو رو میکنم

میلادی؟

جانالی؟

دوستت دارم.

دوستت دارم.

دوستت دارم.

دوستت دارم.

شبت نسرینی

شبت میلادی

عشقه ماه و ستاره یه ,دوستت ,رو ,یادته ,تو ,بابات ,دوستت دارم ,دیگه ای ,کسه دیگه ,دارم دوستت ,فقط بامنبع

دلتنگتم..

عشق یعنی

از بس تورو میخوام

عزیزییییییی

هوای بهاری

شیک

دلتنگیییییی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

چشم انتظارم بیرجند درس قیمت انواع قطعات کوماتسو آموزش ترخیص کالا آموزش درج بک لینک در سایتها همیشه بیا هر چی که بخوای خرید الپتیکال با قیمت مناسب Guidance for travel and import and export to Iran شرکت فروش ویدئو پروژکتور