وقتی یادت میفتم انگار محکم سینمو فشار میدن

خوشبحالت که تو زندگیت شادیخانوادت کنارتنداداشتباباتمامانتهواتو دارنباهم میگردینخوشبحالت که حالت خوبهلاک میزنی.آرایش میکنیمیری واسه خودت گردشخوشبحالت که خنده رو لباته.خوشبحالت که دلتنگ نمیشی.بغض نمکنیاشک تو چشمات حلقه نمیزنه.شبا قبل خواب لحافتو نمیگیری جلوی صورتت گریه نمیکنیخوشبحالت که شبا کابوس نمیبینی.خوشبحالت که خوابت راحتهبعداز ظهرها راحت میخوابی.میدونی یکی هست که بعدازظهر ها 3 ساعت سرشو میزاره رو بالش که بخوابه اما فکرو خیال امونش نمیده چشماش که میخاد گرم بشه یهو میپره.شبا فقط از شدت خستگی خوابش میبره.خوشبحالت که میتونی آهنگ گوش کنیخوش به حالت که خودتو توی زندگی گم نمیکنی.خوش به حالت که افسرده نیستیخوش به حالت که خنده باهات قهر نکردهیه روزی یکیو بیشتر از همه آدمای دنیا دوستش داشتی؟حالا کجایی ببینی تنهایی اشکاشو؟یادته تاقت اشکاشو نداشتی؟؟حالا که بهش فکر کنی به اشکاش میخندی آره؟یه روزی میگفتی یه لحضه یاد این افتادم که نباشی دنیا دور سرم چرخید.حالا چطوری چند ماه بدون من شادی؟؟توکه خوب بودی.توکه مهربون بودی.توکه دلت میلرزید برامیادته میگفتی میلاد توچقد غذا میخوری چندبار شام میخوری اخه.خبرداری دیگه حتی ناهارم از گلوم پایین نمیره.دنیای بی زحم.چرا تو تموم این مدت بهم نگفتی منطق زندگیت از اشکام مهمترهچرا بهم نگفتی منطقت از جوونی من مهم ترهمیخواستی نابودم کنی؟ دارم زره زره آب میشم.چجوری میخوای جواب خدا رو بدیآهنگیو گذاشتم که میگه حتی اگه برات غریبه باشم خودم میخوام گل رو سرت بپاشماشکام سرازیر شدن رو صورتم.کجایی عشقه زندگیمحالت خوبهه؟دلت یاد من نمیفته؟بابات میگه دخترم فراموشت کرده.یادته میگفتی میلاد چقد خوبیآره اینجوریه نسرین.خوب باشی اینطوری خوردت میکننولی من از چیزی پشیمون نیستم.خوب باشم و خورد بشم بهتره تا اینکه بد باشم و حالم خوب باشه.

خدایا من نمیتونم از عشقم بگذرم.کاشکی دستمو بگیریدستشو بزاری تو دستم.

عشقه ماه و ستاره خوشبحالت ,رو ,حالت ,تو ,شبا ,خوش ,خوشبحالت که ,به حالت ,حالت که ,خوش به ,که خنده ,یادته میگفتی میلادمنبع

دلتنگتم..

عشق یعنی

از بس تورو میخوام

عزیزییییییی

هوای بهاری

شیک

دلتنگیییییی

مشخصات

آخرین جستجو ها

کوتاه کننده لینک موضوعات عمومی ای دی فیلم فروش انواع فیش پرینتر چگونه بدني زيبا و خوش فرم داشته باشيم koshesh فعال در زمینه خرما خرید اینترنتی انواع کتاب فروش کالباس بر برترموزیک